VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele, õpetajatele, lapsevanematele.

Marika Ivandi

MArikaAmet: koolitaja-konsultant, eelkõige inspireerivate ja kaasavate protsesside suunaja, Vaikuseminutites kaasamõtleja

Kogemus: Koolikorralduse MA, 23 aastat töötanud koolis saksa keele õpetaja, vaba- ja rahvatantsu ringide juhendaja, sh 12 aastat õppejuhi, 10 aastat huvikooli ning 1,5 aastat gümnaasiumi direktorina. Alates aastast 2012 olen ettevõtja, Meistrite Kool OÜ koolitaja-konsultant, TÜ eetikakeskuse väärtusarenduse koolitaja-nõustaja, õppimas WMR paarisuhte koolitajaks üksikisikutele ning intuitiivpedagoogikat Eestis, Rootsis, Saksamaal ja Tšehhis. Raamatu „Loomulik õppimine toetudes uudishimule ja huvile“ tõlkimine hakkab lõpusirgele jõudma.

Miks Vaikuseminutid? Ma olen otsimas loomulikku ja huvile toetuvat koosõppimise viisi, kus õppija tunneb ennast turvaliselt ja hoituna ning juhib ennast õppijana ise. Vaikuseminutid aitavad õppijal hetkes olla ja ise oma õppimist juhtida.

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo