Enesejuhtimise baaskursus laste toetamiseks

Vaikuseminutite baaskursus õpetajale ja lapsevanemale

Kui soovid tähelepanu ja meelerahu harjutustest tõeliselt kasu saada, siis on Sul abi praktilisest väljaõppest ja mitmekesisest harjutuste komplektist. Seda pakub 2-osaline (online kursusena 4-osaline) Vaikuseminutite baaskursus, mis annab oskused harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks laste ja noortega, et

• häälestada lapsi õppimisele või uuele tegevusele
• rahustada ärevaid lapsi, kui nad on murelikud või endast väljas
• arendada keskendumisvõimet, tähelepanelikkust õppimisel
• toetada hoolivat suhtekeskkonda ja empaatiavõime arengut
• hoolitseda enda meelerahu ja parema enesetunde eest

Peagi algavad avatud kursused

Soovitame soojalt paar kolleegi või sõpra kursusele kaasa kutsuda, sest üheskoos on pärast märksa mõnusam ja tõhusam õpitut rakendama hakata.

NB! Kui soovid baaskursuse tellida enda asutuse meeskonnale, siis saada palun päring:

Päring

Vaikuseminutite baaskursuse õppekava leiad siit. Lisainfo: koolitused@vaikuseminutid.ee

Kursuse raames uurime kogemuslikult, millest sõltub tähelepanuvõime ja kuidas seda treenida? Kursusel osaleja saab enda kasutusse praktilised teadveloleku harjutused ja oskused harjutusi rakendada nii enda kui ka lapse tähelepanu hoidmise ehk keskendumise treenimiseks. 

Samuti harjutame tähelepanu teadlikku suunamist enesejuhtimise eesmärgil. Kursuse läbinul paranevad oskused emotsioonide ja mõttemustritega toimetulekul.

Baaskursust on pidanud kasulikuks õpetajad, emad-isad, tugispetsialistid ja paljud teised lastega tegelevad täiskasvanud! Pakume kõigile huvilistele avatud kursusi, mis koosnevad kahest koolituspäevast ja 3-kuisest isikliku praktika toest.

Sama kursuse online-versioon koosneb neljast kohtumisest ja isikliku praktika toest. Kursuselt saad olulise isikliku kogemuse, praktilised oskused, teadmised ja innustuse, et harjutusi tulemuslikult kasutama hakata.

Vaikuseminutid baaskursus

Leia endale sobiv kursus avalike kursuste kalendrist või telli kursus asutusse.

Kui tahad meie uute pakkumiste ja võimalustega alati kursis olla, siis telli meie uudised endale e-postkasti: