Kärolin_pilt

Amet: psühholoog, koolitaja

Kogemus: Mul on bakalaureuse ja magistrikraad psühholoogias (vastavalt 1998, 2002). Alates 2015. aastast olen Vaikuseminutite koolitaja ning 2013. aastast motiveeriva intervjueerimise oskuste treener ja superviisor. Täiendavalt olen õppinud aktsepteerimise ja pühendumise teraapiat (2017), rännaku meetodit (2014/2015), holistilist teraapiat (2013-2016) ning kognitiiv-käitumuslikku teraapiat (2011). Varasemalt olen viinud läbi mitmeid juhtimis- ja suhtlemispsühholoogia kursusi Tallinna Ülikoolis ning teostanud haridusuuringuid Psience OÜ-s ja Tallinna Tehnikaülikoolis.

Täna nõustan ja treenin lapsi, noori, lapsevanemaid, õpetajaid ja treenereid teadveloleku teemadel. Viin läbi individuaal- ja grupitreeninguid erivanuses lastega. Lisaks viin läbi erinevaid psühholoogia-alaseid koolitusi meeskondadele ja iseenda arengust huvitatutele. Läbivateks teemadeks on enesejuhtimine, keskendumine, motivatsioon, nõustamisoskused, stressiga toimetulek, teadvelolek ja eneseareng.

Miks Vaikuseminutid? Vaikuseminutite suurim väärtus on minu arvates see, et regulaarsel harjutamisel kasvab lapses eneseusk ja -teadlikkus. Usk, et ma saan hakkama. Lapsel tekib taipamine, et mina ise juhin oma käitumist, oma mõtteid ja tundeid. Harrastades täna Vaikuseminutite harjutusi näen ma nende efektiivsust ning naudin nende tegemist. Olen tänulik kõigi kogemuste eest oma elus, aga jumaldan neid lihtsaid ja siiraid hetki lastega, mida pakuvad Vaikuseminutid. Tänu Vaikuseminutitele olen ma parem ema oma lastele ja armsam inimene iseendale.