Tule Vaikuseminutite kursustele!

Vaikuseminutite 2-päevaselt baaskoolituselt saad kaasa lihtsalt toimiva komplekti tähelepanu ja meelerahu harjutusi. Soovi korral vaata lähemalt siit.

Hooaja viimane baaskoolitus alustab aprillis Tartus:
♦  28.04 lapsevanema eri! Juhendaja Lii Kaudne, vt infot siit: http://bit.ly/2804Tartu


Soovid enda ellu põhjalikumat muutust? Tule ja saa tõhusat tuge 8-nädalasel teadveloleku kursusel. Kursuse läbinuna koged rohkem meelerahu ja pääsed oravarattast! Soovi korral vaata lähemalt siit.

Suve ainus teadveloleku kursus alustab:
♦   Tallinnas alates 06.08 teisipäeva õhtuti, juhendaja Helena Väljaste, vt. infot siit: http://bit.ly/TLNTOK0608

Meistriklassid ja seminaripäevad praktikutele

Meie koolitustel ja kursustel kuuleb sageli soovi, et tahaks veel kokku saada ja teemadega edasi minna – nii kogemuste jagamise kui ka sisuküsimustesse süvenemise mõttes. Seetõttu pakumegi võimalusi eri teemade praktiliseks uurimiseks.

Teadveloleku rakendamine isiklikus elus – meistriklassid praktikute kogukonnale

Meie 8-nädalase Teadveloleku kursuse koolitajatel jagub inspiratsiooni ja ettevõtlikkust, et kutsuda kõiki Vaikuseminutite praktikuid regulaarselt õhtustele jätkukohtumistele. Kord kuus on eri Vaikuseminutite koolitustel osalenud praktikute kogukond oodatud kohtuma, et üht konkreetset teemat süvitsi uurida ja kogemusi vahetada. Toimumas:

♦   neljapäeva, 16. mai õhtul (kell 18:00 – 20:00) – meistriklass “Julgus ebaõnnestuda kui edu alus” Juhendab Malle Rajangu (malle@vaikuseminutid.ee)

Meistriklassis uurime ja harjutame praktilisi oskusi:

–   Kuidas end sisemiste karmide kommentaaride ja kahtluste konksu otsast lahti päästa?
–   Kuidas ennast toetada, et ebamugavus, hirm või häbi ei halvaks võimet oma ettevõtmisega edasi minna?
–   Kuidas seada eesmärke nii, et see toetaks nende saavutamist?
–   Kuidas oma väärtuste väljaselgitamine ning neist juhindumine saab pakkuda vajalikku julgust, motivatsiooni ja püsivust?

Vaata sündmuse kohta lähemalt siit: http://bit.ly/1605Tallinn

Meistriklass toimub Vaikuseminutite koolitusruumides aadressil Suur-Karja 23, 6. korrusel. Osaluspanus: 15€ (sularahas). Kuidas tulla, vaata palun siit. Oma osalemisest anna palun võimalusel juhendajale eelnevalt teada.

Teadveloleku rakendamine õpetajatöös  koolituspäevad praktikute kogukonnale

Tänu sellele, et üks Teadliku õpetaja kursuse grupp avaldas soovi jätkata, sündis Teadliku õpetaja klubi ehk idee igakuistest kohtumistest. Osalevad õpetajad soovivad jätkuvalt kasvatada eneseteadlikkust ja enesehoidu ning uurida õpetajatöö keerukaid juhtumeid, et leida uusi lahendusi. Nendele klubilistele koolituspäevadele on soojalt oodatud terve meie praktikute kogukond. Läbiviijaks Kaia Lainola.

♦   teisipäeval 14. mail, kl 10-15:30 –”Positiivne psühholoogia klassiruumis”

Üheskoos kasvatame oskusi enda heaolu eest hoolitsemiseks, eneseregulatsiooniks, stressi juhtimiseks ja emotsionaalselt laetud olukordadega toimetulekuks

Seekord käsitletavad teemad:

–     õpimotivatsioon ja selle toetamine;
–     positiivne ja kaasav õpikeskkond;
–     õpetaja enesehoid;

Uurime õpetaja igapäevatöös ettetulevaid juhtumeid ja võimalikke lahendusi, teeme teadveloleku harjutusi, jagame oma kogemusi ning tutvume uute ja põnevate teooriate ning uuringutega.

Vaata rohkem infot ja registreeri siin: https://forms.gle/wo424p7g44x17C6y7

Suvine teadveloleku retriit  praktika hoidmine ja süvendamine

Juulikuus on teadveloleku praktikutel võimalik eemalduda suvisest siginast-saginast ja koguneda looduskaunis paigas, et üheskoos nautida vaikust, teadveloleku praktikaid ning süvendatud sisemist rahu. Retriit toimub 14.-16. juulil ja rohkem infot leiad siit: https://forms.gle/ApevzN7tuSjRhPkk6