0 osaleja

Kursus toimub neljal järjestikusel laupäeval 19.03–09.04.2022 kell 10.00–12.00 Zoom’i videoõppe keskkonnas. Kursuse juhendaja on Malle Rajangu. Kursuse viite saadame osalejale vahetult enne esimest kohtumist.

Vaikuseminutite baaskursus

Praegusel muutusterohkel ajal on eriti tähtis oskus hoida, taastada ja tugevdada endas rahu ja tasakaalu. Seda saab harjutada, ning Vaikuseminutite kursus annab Sulle selleks toimivad tööriistad.

Kursus on jaotatud neljaks Zoom’i veebikohtumiseks (a 2 h), kus koged ja õpid juhendama Vaikuseminutite lühikesi meelerahu ja tähelepanu harjutusi. Kursuse väärtuslikkus:

  • tehnikad, mille abil saad toetada nii iseenda kui ka lapse rahunemist ja keskendumisvõimet, samuti ennetada-leevendada pinget ja ärevust ning neist tingitud üleväsimust;
  • oskus märgata oma mõttemustreid ja emotsioone ning tugevdada enda ja lapse stressiga toimetuleku võimet;
  • oskus nn automaatpiloodilt maha astuda ning kogeda ärgast siin-ja-praegu kohalolu, mis suurendab positiivsust ja tajutavat rahulolu.

Kursuse hind sisaldab nelja veebisessiooni, toetatud praktikat 2 kuu vältel, sh iganädalased inspireerivad meilid praktiliste nippidega enda meelerahu heaks, koolitusel õpitavate harjutuste digitaalsed käsiraamatud ja näpunäiteid, audioharjutused, mida saab igal hetkel iseseivalt ja mugavalt kasutada nii täiskasvanu kui ka laps.

Võimalus on juurde tellida kahest käsiraamatust koosnev komplekt harjutuste juhistega, mille saadame posti teel.

Loe kursuse kohta lähemalt siit.

Tartu Ülikooli mõju-uuring

Vaikuseminutite harjutusi praktiseeriti Vaikuseminutite programmis, mille kohta viis Tartu Ülikool läbi esindusliku valimiga mõju-uuringu. Uuring tõendas, et süsteemselt kasutatud teadveloleku harjutused aitavad kaasa koolinoorte stressi ja kurnatuse leevendamisele. Programmis osalenud noorte vereproovide keemiline analüüs näitas, et stressihormoon kortisooli tase vähenes. Loe lisa http://vaikuseminutid.ee/vaikuseminutite-programmi-moju-stressi-vahenemisele/.

Tunnistus, tõend

Õppijatele, kes on auditoorses õppetöös osalenud vähemalt 75% ulatuses, väljastatakse tunnistus e-postiga. Alla 75% auditoorses õppetöös osalemise kohta antakse tõend. Kursuse tasu on maksuvaba koolituskulu ja soovi korral kajastub see Sinu tuludeklaratsioonil.

Tasumine

Kursuse eest on võimalik tasuda mitmes osas (selle soovi saab märkida ostuhetkel). Tasuda saab nii pangalingiga kui ka arve alusel. Kursuse hind ilma pabermaterjalidega on 88 €, koos posti teel saadetavate pabermaterjalidega 106,80 €.

Kasutaja avatar

Malle Rajangu

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Malle Rajangu

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%