0 osaleja

Teadveloleku retriit “Enesesõbralikkus – toetav ja tegutsev”

Kas Sa tunned, et oled enda vastu kohati liiga karm, nõudlik, kriitiline või süüdistav? Võib-olla kahtled endas ja oma väärtuses? Oled endaga rahulolematu? Sa soovid teha uusi asju, luua muutusi, kuid julgust napib või sisemine kriitik arvab, et Sa pole selleks veel piisav. 

Sa ei ole selles üksi! Paljud meist on harjunud kohtlema end kriitiliselt. Uskudes, et kui püüda veel enam, end veelgi täiustada… siis ehk võib endaga viimaks rahul olla või valmis selleks, et…

Sageli me isegi ei näe, et on ka teine tee.  Tee, mis aitab välja lõputust enda võrdlemisest teistega, pidevast rahulolematusest ning tundest, et midagi on puudu. Sel retriidil aitame Sul näha, kus Sa endale haiget teed ning kuidas Sa saaksid lõpetada enda saboteerimise. Nii et saaksid kohelda end lugupidavalt, toetavalt ja sõbralikult. Just nüüd ja praegu. Sellisena, nagu Sa oled. Aitame Sul üles leida sisemise sõbralikkuse, mis toetab rasketel hetkedel, aitab seada piire ja hoolitseda oma vajaduste eest ning julgustab kasvama ja muutusi looma.

Oled retriidile oodatud nii algaja kui vilunud praktikuna, et süveneda teadveloleku ja enesesõbralikkuse praktikatesse, kogeda teraapilise mõjuga protsesse ja kaaslaste tuge ning jõuda avaramasse selgusesse läbi vaikuse. Hoiame retriidil häälestust nii, et iga hetk ja tegevus oleks kantud kohalolust ja enesesõbralikkusest.

Oled südamest oodatud!


Retriidi maksumus

325 EUR kuni 10.06
365 EUR 11.06 -20.07
390 EUR 21.07-27.07.

 Hind sisaldab retriidi praktikaid, 6 söögikorda (maitsev taimetoit) ja 2 ööbimist Jõõpres, Pärnumaal, Tiibeti tervise- ja koolituskeskuses. Soovijad saavad lisatasu eest tellida Tiibeti manuaalteraapiaid (täpsem info registreerudes).
Tasuda on võimalik mitmes osas (vali “Osta see kursus” ning registreerimise lõpus vali mitmeosalise tasumise võimalus).

Juhendajad

Helena Väljaste on psühholoog ja teadveloleku õpetaja. Helenat kütkestab vaimse tervise probleemide ennetamise ja hea vaimse vormi toetamise valdkond. Sestap nõustab ja koolitab ta nii teadveloleku, enesesõbralikkuse, vaimse heaolu kui ka motivatsiooni teemadel. Loe Helena kohta lisaks SIIT.

Malle Rajangu on teadveloleku õpetaja ja lahenduskeskne coach. Malle kutsumuseks on toetada inimesi suurema elu- ja töörõõmu loomisel läbi enesejuhtimisoskuste ning soovitud muutuste elluviimisel. Loe Malle kohta lisaks SIIT.

Retriidi kava

Kava võib sõltuvalt grupi vajadustest ja ilmast vähesel määral muutuda.
Retriidi ajal lülitame end välja tempokast elust ning infotulvast, seetõttu hoiame telefonid haardeulatusest väljas, soovi korral saab need loovutada juhendajate hoolde.

Reede, 28. juuli:
15:30 retriidi algus
Tutvume omavahel, alustame retriiti ning enesesõbralikkuse teema uurimist.
21.30 siseneme vaikusesse. Vaikuses viibime kuni järgmise päeva ennelõunani.

Laupäev, 29. juuli:
7.30 äratus
Kingime endale aega, et süvenda enesesõbralikkuse ja teadveloleku praktikatesse.
21.30 siseneme vaikusesse. Vaikuses viibime kuni järgmise päeva ennelõunani.

Pühapäev, 30. juuli:
7.30 äratus
Enesesõbralikkuse ja teadveloleku praktikad. Vaatame tulevikku, et võtta taibatu ja kogetu oma tavaellu ja tegudesse kaasa.
15.00 turvalist koduteed!

Lisainfo

Helena Väljaste helena /.ätt/ vaikuseminutid.ee
Malle Rajangu malle/.ätt/ vaikuseminutid.ee

Kohtumiseni!

Õppekava on tühi
Kasutaja avatar

Malle

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Malle

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%