2 osalejat

Kursus toimub kaheksal järjestikusel esmaspäeval (04.10 kuni 22.11.2021) kell 18.00 – 20.00 Zoomi videoõppe keskkonnas. Kursuse viite saadame vahetult enne esimest kohtumist. Spetsiaalne tervishoiutöötajate kursuse lisakohtumine toimub 6. detsembril kell 18.00-20.00

Teadveloleku (mindfulness) kursus toimub koostöös Tartu Ülikooli peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudiga ja selle läbimine annab lisaks väärt oskustele ka  23 täiendkoolituspunkti.

Teadveloleku veebikursus tervishoiutöötajatele

See Vaikuseminutite teadveloleku kursus on suunatud arstidele, pereõdedele, psühholoogidele, psühhiaatritele, vaimse tervise õdedele ja teistele tervishoiutöötajatele ning meditsiinivaldkonna spetsialistidele.

Kursus on suurepärane võimalus toetada muutuseid enda vaimses heaolus. See praktiline kursus on 9-nädalane tugi enda kohalolu ja meelerahu praktika väljaarendamiseks. Õpime sellel isikliku praktika kursusel erinevaid tähelepanu- ja meelerahutehnikaid, mis aitavad väljuda oravarattast ning suunavad keskenduma sellele, mis parasjagu on. Õpitu aitab paremini toime tulla oma emotsioonide ja meeleoludega.

Harjume olema üha enam käesolevas hetkes ja käsilolevate tegevuste juures ning suhtuma ka keerulistesse asjadesse aktsepteeriva kohaloluga. Kursusel kogetu suunab märkama enda sissejuurdunud harjumusi ja automaatseid reageerimisviise ning annab võimaluse nende harjumuste muutmiseks. Õpime rahulikult vaatlema oma mõtteid ja emotsioone ning harjutame enesesõbralikkust: see kõik muudab meid teadlikumaks, rahulikumaks, efektiivsemaks, loovamaks ja õnnelikumaks.

Kursuse tasus sisaldub 9 kohtumist enesearengulises õhkkonnas sh spetsiaalne lisakohtumine, juurdepääs kursuse harjutustele Vaikuseminutite nutiäpis, heliliselt juhendatud harjutused ja eestikeelne raamat “Ärksus” (Originaali tiitel Mark Williams ja Danny Penman “Mindfulness: Finding Peace in a Frantic World”).

Tunnistus, tõend

Õppijatele, kes on auditoorses õppetöös osalenud vähemalt 75% ulatuses väljastatakse digitaalselt allkirjastatud tunnistus e-postiga. Alla 75% auditoorses õppetöös osalemise kohta antakse tõend. Kursuse tasu on maksuvaba koolituskulu ja soovi korral kajastub see sinu tuludeklaratsioonil.

Kursus baseerub teadvelolekul (i.k. mindfulness): oma tähelepanu teadvustatud ja hinnanguvabal suunamisel nii sise- kui välismaailma objektidele

  • Uuringute järgi toob teadvelolek kaasa tervislikke muutusi harjumustes,
  • vähendab läbipõlemise riski,
  • depressiivsust,
  • stressi ja ärevust,
  • suurendab heaolu ja õnne taset,
  • parandab und
  • ja aitab ennetada paljude haiguste väljakujunemist.

Teadveloleku kursuse ost on riskivaba – kursusele kehtib 100% raha tagasi garantii. Tagastame Sulle ostusumma, kui leiad pärast esimest kohtumist, et ei soovi kursusega jätkata

Loe kursuse kohta lähemalt siit

Kasutaja avatar

Malle Rajangu

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Malle Rajangu

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%