0 osaleja

Teadveloleku kursus

Vaikuseminutite teadveloleku kursus on suurepärane võimalus toetada muutuseid enda vaimses heaolus. See praktiline kursus on 8-nädalane tugi osalejate eneste kohalolu ja meelerahu praktika väljaarendamiseks. Õpime sellel isikliku praktika kursusel erinevaid tähelepanu- ja meelerahutehnikaid, mis aitavad väljuda oravarattast ning suunavad keskenduma sellele, mis parasjagu on. Õpitu aitab paremini toime tulla oma emotsioonide ja meeleoludega.

Harjume olema üha enam käesolevas hetkes ja käsilolevate tegevuste juures ning suhtuma ka keerulistesse asjadesse aktsepteeriva kohaloluga. Kursusel kogetu suunab märkama enda sissejuurdunud harjumusi ja automaatseid reageerimisviise ning annab võimaluse nende harjumuste muutmiseks. Õpime rahulikult vaatlema oma mõtteid ja emotsioone ning harjutame enesesõbralikkust: see kõik muudab meid teadlikumaks, rahulikumaks, efektiivsemaks, loovamaks ja õnnelikumaks.

Kursuse tasus sisaldub 8 kohtumist enesearengulises õhkkonnas, kursuse materjalid, heliliselt juhendatud harjutused, vahepealne tugi ja eestikeelne raamat “Ärksus” (Originaali tiitel Mark Williams ja Danny Penman “Mindfulness: Finding Peace in a Frantic World”)

Osalustasu võib maksta kahes jaos ja sellisel juhul palun teha vastav märge ka registreerimisankeeti. Osalustasu tagasi ei maksta ja ümber ei vahetata va. kursuse ärajäämisel grupi mittetäitumise tõttu.

Tunnistus, tõend

Õppijatele, kes on auditoorses õppetöös osalenud vähemalt 75% ulatuses väljastatakse digitaalselt allkirjastatud tunnistus e-postiga. Alla
75% auditoorses õppetöös osalemise kohta antakse tõend. Kursuse tasu on maksuvaba koolituskulu ja soovi korral kajastub see sinu tuludeklaratsioonil.

Kursus baseerub teadvelolekul (i.k. mindfulness): oma tähelepanu teadvustatud ja hinnanguvabal suunamisel nii sise- kui välismaailma objektidele

  • Uuringute järgi toob teadvelolek kaasa tervislikke muutusi harjumustes,
  • vähendab läbipõlemise riski,
  • depressiivsust,
  • stressi ja ärevust,
  • suurendab heaolu ja õnne taset,
  • parandab und
  • ja aitab ennetada paljude haiguste väljakujunemist.
Kasutaja avatar

Matti Orav

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Matti Orav

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%