0 osaleja
Üks meelerahu õhtu nädalas (2 tundi) on mõnus aeg iseendale, mil kogemuslikult uurida enda vaimse heaolu eri tahke ja võimalusi. Tulemuslik toetus, et kinnistada enda ellu oskused suurema kohalolu, enesesõbralikkuse ja kerguse loomiseks.

Kursus toimub esmaspäeviti 17.10–05.12.2022 kell 18.00–20.00 Zoom’i videoõppe keskkonnas. Kursuse juhendaja on Matti Orav. Kursuse viite saadame osalejale vahetult enne esimest kohtumist.

Teadveloleku kursus efektiivsem toimetulek ärevusega, parem stressitaluvus ja heaolu

Et tulla paremini toime meid ümbritsevate stressirohkete oludega, on meil vaja tõhusaid vaimse tervise hoidmise oskuseid. Vaikuseminutite teadveloleku kursus on suurepärane võimalus toetada muutuseid enda vaimses heaolus. See praktiline kursus on 8-nädalane tugi osalejate eneste kohalolu ja meelerahu praktika väljaarendamiseks. Õpime sellel isikliku praktika kursusel erinevaid tähelepanu- ja meelerahutehnikaid, mis aitavad väljuda oravarattast ning suunavad keskenduma sellele, mis parasjagu on. Õpitu aitab paremini toime tulla oma emotsioonide ja meeleoludega.

Harjume olema üha enam käesolevas hetkes ja käsilolevate tegevuste juures ning suhtuma ka keerulistesse asjadesse aktsepteeriva kohaloluga. Kursusel kogetu suunab märkama enda sissejuurdunud harjumusi ja automaatseid reageerimisviise ning annab võimaluse nende harjumuste muutmiseks. Õpime rahulikult vaatlema oma mõtteid ja emotsioone ning harjutame enesesõbralikkust: see kõik muudab meid teadlikumaks, rahulikumaks, efektiivsemaks, loovamaks ja õnnelikumaks.

Osalustasu

Kursuse tasus sisaldub 8 kohtumist enesearengulises õhkkonnas, kursuse materjalid, juurdepääs kursuse harjutustele Vaikuseminutite nutiäpis, heliliselt juhendatud harjutused ja eestikeelne raamat “Ärksus” (Mark Williamsi ja Danny Penmani raamatu originaalpealkiri on  “Mindfulness: Finding Peace in a Frantic World”).

Kursuse eest on võimalik maksta mitmes osas (selle soovi saab märkida ostuhetkel). Tasuda saab nii pangalingiga kui ka arve alusel. Kursuse tasu on eraisikuna enda eest makstes maksuvaba koolituskulu ja soovi korral kajastub see Sinu tuludeklaratsioonil.

Teadveloleku kursuse ost on riskivaba – kursusele kehtib 100% raha tagasi garantii. Tagastame Sulle ostusumma, kui leiad pärast esimest kohtumist, et ei soovi kursusega jätkata.

Tunnistus, tõend

Õppijatele, kes on auditoorses õppetöös osalenud vähemalt 75% ulatuses, väljastatakse tunnistus e-postiga. Alla 75% auditoorses õppetöös osalemise kohta antakse tõend.

Kursus baseerub teadvelolekul (i.k. mindfulness) – oma tähelepanu teadvustatud ja hinnanguvabal suunamisel nii sise- kui ka välismaailma objektidele.

Vaikuseminutite teadvelolekukursuse mõju-uuringu tulemusel teame, et kursusel osalemine on seotud

  • teadvelolekutaseme ja subjektiivse heaolu suurenemisega
  • tööalase stressi vähenemisega

Kursusel osalemise ja harjutuste praktiseerimise järgselt tajuvad osalejad järgmisi muutusi:

  • suurem rahulikkus;
  • enam kohalolu hetkes;
  • paranenud märkamisvõime;
  • suurem rõõmu- ja naudingutunne;
  • parem toimetulek mõtete ja emotsioonidega;
  • suurem heasoovlikkus ja positiivsed muutused suhetes.
Kasutaja avatar

Matti Orav

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Matti Orav

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%