12 osalejat
Üks meelerahu õhtu nädalas (2 tundi) on mõnus aeg iseendale, mil kogemuslikult tundma õppida oma vaimse heaolu eri tahke ja võimalusi. Saad kursuselt kõik vajaliku selleks, et kinnistada enda ellu praktilised oskused suurema kohalolu, enesesõbralikkuse ja kerguse loomiseks.

Kursuse juhendaja on Helena Väljaste, psühholoog ning teadveloleku ja enesesõbralikkuse õpetaja.

AEG: 8 kohtumist neljapäeviti 30.03–25.05.2023 (v.a 27.04) kell 18.00–20.00
Lisaks ka juhendatud retriidipäev õpitu süvendamiseks, laupäeval, 13.05 kell 10.00–16.00
KOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn (Kadriorg)

Teadveloleku (mindfulnessi) kursus – efektiivsem toimetulek stressi ja ärevusega, suurem heaolu

Et tulla paremini toime meid ümbritsevate stressirohkete oludega, on meil vaja tõhusaid vaimse tervise hoidmise oskuseid. See praktiline ja tõendatud tulemustega 8-nädalane kursus võimaldab Sul kogeda ja õppida praktikaid, mis suurendavad sisemisi resursse töö ja elu väljakutsetele vastamisel. Kursus aitab Sul välja arendada oma igapäevast kohalolu ja meelerahu praktikat, et saaksid investeerida enda vaimsesse heaolusse iga päev.

Õpime kursusel erinevaid tähelepanu- ja meelerahutehnikaid, mis aitavad väljuda oravarattast ning suunavad keskenduma sellele, mis parasjagu on. Harjume olema üha enam käesolevas hetkes ja käsilolevate tegevuste juures ning suhtuma ka keerulistesse asjadesse aktsepteeriva kohaloluga. Kursusel kogetu suunab märkama enda sissejuurdunud harjumusi ja automaatseid reageerimisviise ning annab võimaluse nende harjumuste muutmiseks. Õpime rahulikult vaatlema ja juhtima oma mõtteid ja emotsioone ning harjutame enesesõbralikkust: see kõik muudab meid teadlikumaks, rahulikumaks, efektiivsemaks, loovamaks ja õnnelikumaks.

Osalustasu

Kursuse tasus sisaldub 8 kohtumist enesearengulises õhkkonnas, juhendatud retriidipäev õpitu süvendamiseks, kursuse materjalid, juurdepääs kursuse audioharjutustele Vaikuseminutite äpis ning teadustulemuste ja metoodiliste juhenditega eestikeelne raamat “Ärksus” (Mark Williamsi ja Danny Penmani raamatu originaalpealkiri on “Mindfulness: Finding Peace in a Frantic World”).

Kursuse eest on võimalik maksta mitmes osas (selle soovi saab märkida ostuhetkel). Tasuda saab nii pangalingiga kui ka arve alusel. Kursuse tasu on eraisikuna enda eest makstes maksuvaba koolituskulu ja soovi korral kajastub see Sinu tuludeklaratsioonil.

Teadveloleku kursuse ost on riskivaba – kursusele kehtib 100% raha tagasi garantii. Tagastame Sulle ostusumma, kui leiad pärast esimest kohtumist, et ei soovi kursusega jätkata.

Tunnistus, tõend

Õppijatele, kes on auditoorses õppetöös osalenud vähemalt 75% ulatuses, väljastatakse tunnistus e-postiga. Alla 75% auditoorses õppetöös osalemise kohta antakse tõend.

Tõendatud tulemustega õpe – kursus baseerub teadvelolekul (i.k. mindfulness) ehk oma tähelepanu teadvustatud ja hinnanguvabal suunamisel nii sise- kui ka välismaailma objektidele.

Teadveloleku kursuse uuring näitas, et kursusel osalemine on seotud:

  • tööalase stressi vähenemisega
  • teadvelolekutaseme tõusuga (s.t vähem hajevilolekut ja hooletusvigu)
  • subjektiivse heaolu suurenemisega

Kursusel osalemise ja harjutuste praktiseerimise järgselt tajuvad osalejad järgmisi muutusi:

  • suurem rahulikkus;
  • enam kohalolu hetkes;
  • paranenud märkamisvõime;
  • suurem rõõmu- ja naudingutunne;
  • parem toimetulek mõtete ja emotsioonidega;
  • suurem heasoovlikkus ja positiivsed muutused suhetes.

Teadveloleku kursus võimaldab Sul luua oma ellu püsivad muutused, et saaksid olla oma elu jaoks rohkem kohal ning kogeda rahu ja rõõmu.

Kasutaja avatar

Helena Väljaste

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Helena Väljaste

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%