0 osaleja

Vaikuseminutite baaskursus õpetajale ja lapsevanemale

Millest sõltub tähelepanuvõime ja kuidas seda treenida?
Osaleja saab praktilised teadveloleku harjutused ja oskused harjutusi rakendada nii enda kui ka lapse tähelepanu hoidmise ehk keskendumise treenimiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

Tähelepanu teadlik suunamine enesejuhtimise eesmärgil.
Osaleja saab praktilised harjutused/oskused enesejuhtimisoskuse st emotsioonide ja mõttemustritega toimetulekuoskuse arendamise ja rakendamise toetamiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

Kui soovid tähelepanu ja meelerahu harjutustest tõeliselt kasu saada, siis on Sul abi praktilisest väljaõppest ja mitmekesisest harjutuste komplektist. Seda pakub kaheosaline (online kursusena neljaosalien) Vaikuseminutite baaskursus, mis annab oskused harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks laste ja noortega, et

• häälestada lapsi õppimisele või uuele tegevusele
• rahustada ärevaid lapsi, kui nad on murelikud või endast väljas
• arendada keskendumisvõimet, tähelepanelikkust õppimises
• toetada hoolivat suhtekeskkonda ja empaatiavõime arengut
• hoolitseda enda meelerahu ja parema enesetunde eest

Kursus on jaotatud neljaks online kohtumiseks (a 2h), kus koged ja õpid juhendama Vaikuseminutite lühikesi meelerahu ja tähelepanu harjutusi. Neid praktiseeriti ka Vaikuseminutite programmis, mille kohta viis Tartu Ülikool läbi esindusliku valimiga mõju-uuringu.
Uuring tõendas, et süsteemselt kasutatud teadveloleku harjutused aitavad kaasa koolinoorte stressi ja kurnatuse leevendamisele. Ja programmis osalenud noorte vereproovide keemiline analüüs näitas, et stressihormoon kortisooli tase vähenes. (Loe lisa http://vaikuseminutid.ee/vaikuseminutite-programmi-moju-stressi-vahenemisele/.)


Baaskursus on pidanud kasulikuks õpetajad, emad-isad, treenerid ja paljud teised lastega tegelevad täiskasvanud! Pakume kõigile huvilistele ka sisekursuseid teie ettevõtte või organisatsiooni meeskonnale. Kirjuta meile oma soovist siin. Kursuselt saad olulise isikliku kogemuse, praktilised oskused, teadmised ja innustuse, et harjutusi tulemuslikult kasutama hakata.

Kasutaja avatar

Sigrid Melts

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Sigrid Melts

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%