0 osaleja

Vaikuseminutite baaskursus õpetajale ja lapsevanemale

1.päev Millest sõltub tähelepanuvõime ja kuidas seda treenida?
Osaleja saab praktilised teadveloleku harjutused ja oskused harjutusi rakendada nii enda kui ka lapse tähelepanu hoidmise ehk keskendumise treenimiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

2.päev Tähelepanu teadlik suunamine enesejuhtimise eesmärgil.
Osaleja saab praktilised harjutused/oskused enesejuhtimisoskuse st emotsioonide ja mõttemustritega toimetulekuoskuse arendamise ja rakendamise toetamiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

Kui soovid tähelepanu ja meelerahu harjutustest tõeliselt kasu saada, siis on Sul abi praktilisest väljaõppest ja mitmekesisest harjutuste komplektist. Seda pakub kaheosaline (online kursusena neljaosalien) Vaikuseminutite baaskursus, mis annab oskused harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks laste ja noortega, et

• häälestada lapsi õppimisele või uuele tegevusele
• rahustada ärevaid lapsi, kui nad on murelikud või endast väljas
• arendada keskendumisvõimet, tähelepanelikkust õppimises
• toetada hoolivat suhtekeskkonda ja empaatiavõime arengut
• hoolitseda enda meelerahu ja parema enesetunde eest


Baaskursus on pidanud kasulikuks õpetajad, emad-isad, treenerid ja paljud teised lastega tegelevad täiskasvanud! Pakume kõigile huvilistele avatud kursuseid, mis koosnevad kahest koolituspäevast ja 3-kuisest isikliku praktika toest. Online kursus koosneb neljast online kohtumisest ja isikliku praktika toest. Kursuselt saad olulise isikliku kogemuse, praktilised oskused, teadmised ja innustuse, et harjutusi tulemuslikult kasutama hakata.

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%