VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele, õpetajatele, lapsevanematele.

Kristiina Kraft

Amet: Meeleharjutuste eestvedaja, hiina kalligraafia ja maali õppejõud, hiina võitluskunstide õppejõud

Kogemus: Olen üle 10 aasta õpetanud hiina võitluskunsti sealhulgas taijid, qigongi ning õpetanud hiina kalligraafiat ja maali. Need kunstid toetuvad enese tundmisele, kontaktile sisemise maailmaga ja oskusele keskenduda. Soov süviti tundma õppida oma sisemaailma viis mind õpingutele inimpsühhika vallas. 6 aasta jooksul osalen järjepidevalt kolmekuulistel internatuuridel ennast täiendades.

Miks Vaikuseminutid: Õpime tundma maailma, õppijat ennast tundmata. Kust saab enese tundmise haridust? Praegusel väljakutseterohkel ajal vajame haridust, mis õpetab tegelema “vaimse hügieeniga”, annab oskused, kuidas jääda tasakaalukaks ärevust tekitavate allikatega kokkupuutudes. Vajame neid oskusi, et oma muremõtted allutada, mitte olla ise negatiivsete mõjude allutatud. Vaikuseminutid õpetavad just neid oskusi, mis meil kõigil nii vajalikud on ja  mis ei luba meil pingeolukordades läbipõleda.

 

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
Toeta meie missiooni: MAA