VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele õpetajatele, lapsevanematele.

Mida me pakume?

Vaikuseminutite MTÜ pakub kvaliteetseid koolitusi ja supervisiooni, et saaksid alustada või edasi arendada enda oskusi tähelepanu ja meelerahu harjutuste kasutamiseks koos lastega. Koolituste fookuses on praktilised teadmised ja oskused, mille omandamine aitab teha harjutusi mugavamalt ja paremate tulemustega. Me pöörame palju tähelepanu erinevate harjutuste läbi tegemisele ja praktikult-praktikule soovituste jagamisele.

Kutsu meid Vaikuseminuteid tutvustama!

Infotunnid, töötoad ja lühikoolitused. Kutsu meid väljasõidule, konverentsile või muule üritusele!  

Meie esitlused ja töötoad on nagu maitseproovid – need pakuvad õpetajatele kogemuslikku ettekujutust ja innustust, et mõningaid harjutusi juba õppetöö osana proovima hakata. Seejuures saavad nad toetuda ka soovitusi ja kogemusi koondavale käsiraamatule.

Kutsusin Vaikuseminutite inimesed haridustöötajate konverentsile töötubasid tegema ja loomulikult osalesin ühes ka ise. See oli väga…kuidas ma ütlengi…..TORE. Teoreetiline osa oli nii selge ja mõistetav ning harjutused väga kõnekad. Harjutused panid inimesi kaasa rääkima ja oma kogemusi jagama. Ma arvan, et kõik, kes osalesid, said sealt suure tüki tarkust ja nõuandeid tööks lastega ja muidugi ka iseendaga.
Lektorid olid soojad ja siirad. Mulle väga meeldis. Aitäh 🙂
Marie Maarend
Järvamaa Rajaleidja keskus
Kui pärast tutvustustundi tellitakse baaskoolitus, teeme soodsa eripakkumise – küsi infot siin!

Baaskoolitus – võta kasutusele mitmekesine harjutuste komplekt!

Kaheosaline baaskoolitus on parim stardikomplekt, et hakata lastega järjepidevalt ja tulemuslikult kasutama mitmekesist harjutuste kogumikku.

Inforikas ja kiirenenud keskkond on toonud kaasa tähelepanu- ja meeleoluhäirete suurenemise, nii et oskus enda sees toimuvat teadvustada ja juhtida on aina olulisem. Koolitusel osalemine annab oskusi treenida laste keskendumisvõimet ning ühtlasi anda neile kogemusi viisidest, kuidas hoolitseda enda heaolu ja vaimse võimekuse eest.

Baaskoolitus koosneb kahest koolituspäevast, mille vahele jääb aeg kogemuste ja küsimuste kogumiseks. Korraldame koolitusi:

♦   asutuse siseselt (tuleme ise kohale), et meeskonnas olev jagatud teadmine, kogemus ja innustus saaks tulemusi võimendada! Uuri ja telli siin!
♦   avatud koolitustena, kuhu on teretulnud kõik huvilised (seda on väärtuslikuks pidanud ka paljud lapsevanemad!). Vaata võimalusi siin!

Koolituspäev – kanna teadlikkus üle suhete valdkonda!

Koolituspäev keskendub sotsiaalsele ja emotsionaalsele kompetentsile. Koolitusel õpime stressijuhtimise oskusi, et enda ja suhete heaolu eest hoolt kanda, uuri täpsemalt siit.

Teadveloleku kursus – õpi looma enda heaolu!

Kogedes lühikesi tähelepanu ja meelerahu harjutusi tunnevad paljud täiskasvanud ära, et siin on peidus suur potentsiaal ka enese heaolu kasvatamiseks. Selle potentsiaali avamiseks ongi mõeldud Vaikuseminutite süvakursus, mis pakub 8 nädala vältel tuge isikliku praktika arendamisele. Vaata täpsemalt siit!

Teadliku õpetaja seminar!

Oskused õpetaja enda heaolu eest hoolitsemiseks, stressi juhtimiseks ja emotsionaalsete olukordadega toimetulekuks. Ehk kuidas olla teadlik klassiruumis, meetodeid ja suhtlusviise valides. Vaata täpsemalt siit!


 

Võta meiega ühendust!
E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo