Tänapäeva inimeste – ja ka laste – jaoks on digipööre juba toimunud ja erinevad nutividinad on saanud paljude argielu osaks. Seepärast peame oluliseks pakkuda oma harjutusi keskkonnas, kus tähelepanu ja keskendatust hädasti vaja läheb.

Äpp muudab audioharjutused ja tugiinfo lihtsalt kasutatavaks ja mugavalt juurdepääsetavaks igas elusituatsioonis: ühistranspordis või enne kontrolltööd, arvuti taga või kasvõi kaubanduskeskuses. Kui võtad oma nutitelefonis äpi kasutusele, siis on mõneminutline kosutuspaus sulle kättesaadav kõikjal.

Harjutamise mängulisemaks muutmine  ja kogukonna tugi muudavad järjepideva harjutamise lihtsamaks ning suurendavad mõju.
kkkk 

Nutiäpp hakkab peagi pakkuma olulist tuge ka Vaikuseminutite koolitustel osalejatele.

Nutiäpiga saab:

– mugavalt kuulata audioharjutusi;
– pidada treeningpäevikut ning jälgida harjutuste mõju ajas;
– hoida sidet koolitusgrupi liikmetega koolitusprotsessi käigus;
– saada grupi tuge ja inspiratsiooni harjutamiseks;
– lisada meeldetuletajaid ning tellida inspiratsioonisäutse;
– jälgida koolitusega seotud infovoogu ühes keskses kohas.

Mugavalt käepäraste harjutuste toel saad näiteks teritada oma tähelepanu, vähendada stressi või tulla mõtete ja emotsioonide saginast tagasi praegusesse hetke.

Kasuta ja naudi!

Androidi versioon: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.essntm.vmbasic

Apple versioon: https://itunes.apple.com/ee/app/vaikuseminutid/id1313987778?mt=8

Aitäh SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile (vt projekti kohta siit) ja Hooandjatele (vt siit), kes aitasid nutiäpil teostuda!


sss
Kas tahaksid kogeda ja õppida rohkem lühikesi harjutusi?

Meie baaskoolitusel osaledes saab kogemuslikult tuttavaks mitmekesise harjutuste komplektiga: 8+8 harjutust, mille hulgas on nii väikelastele sobivaid kui ka täiskasvanutele võimsaid avastusi pakkuvaid praktikaid. Need harjutused saab koolituselt kaasa ka trükitud kujul (igale osalejale käsiraamatud 100+32 lk, kus lisaks harjutuste juhenditele ka nipinurgad jpm).

Vaata avatud koolituste aegu siit: http://vaikuseminutid.ee/avatud-koolitused/


 

Nutiäpi valmimist toetas: