Vaikuseminutite koolitusruumid mida hellitavalt oma pesaks kutsume, asuvad Suur-Karja 23 / Pärnu mnt.10 aadressil asuvas Saarineni majas koos Kultuuriministeeriumiga.

Suurem koolitusruum mahutab U-kujuliselt istuma 24 inimest.
Füüsiliseks liikumiseks nagu jooga on mugavalt ruumi u 10 inimesele.
Klassiruumi paigutuses jagub toole 30-le.

Ruumides on kõik moodsa seminariruumi tehnika nagu täis-HD projektor, ekraan ja kõlarid.
Väikses kööginurgas on olemas nii külmutuskapp, kohvi ja tee tegemise võimalus, kui nõudepesumasin.

Ruumide hind oleneb päevast ja kellaajast, ning algab 10€/tund +KM

Võta meiega ühendust ja küsi lisa: ruumid@vaikuseminutid.ee


Juurdepääs
Sissepääs kooolitusruumidesse asub Suur-Karja tänava pool, otse Kultuuriministeeriumi sissekäigu kõrval, mööda kaldteed üles, mis suundub hoone aatriumi poole.

Kui oled kaldteest üles jõudnud, astu sisse esimesest vasakpoolsest koridoriuksest, ning sammu julgelt katusekorruseni välja – juba enne koolitusele jõudmist pakume Sulle võimalust teha nelja korruse jagu teadlikke samme oma kardiovaskulaarse tervise heaks. Nautige!

Parkimine:
Oleme ausad – parkimine Tallinna südalinnas pole ei kerge ega odav. Lihtsaim viis meieni jõudmiseks on kasutada ühistransporti ja kaugemalt tulijatel linna ‘Pargi ja Reisi‘ lahendusi.

Koolitusruumid asuvad Tallinna Vanalinna parkimistsoonis, ning lähiümbrus kuulub Südalinna tsooni, hinnaga 4.80 € /tund. Natuke soodsam on parkida lähemate kaubanduskeskuste parklates – 5 minuti jalutuskaugusel asuvad Viru keskuse parkimismaja hinnaga 2 €/tund ning Solarise parkimismaja hinnaga 2 €/tund (kliendikaardiga 1 €/tund). Rohkem infot Tallinna parkimise kohta leiad siit.

Jalgratta parkimiseks on kohad hoone territooriumil, valvega aatriumis, kuhu jõuad kaldteest üles sõites.

NB! Vaikuseminutite koolitusruumides palume kõigil ära võtta välisjalanõud. Vajadusel võta kaasa isiklikud sussid!