VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Lühikesed harjutused toovad laste ellu rohkem teadlikkust ja tasakaalu. Neid saab teha igaüks.

Kontakt

Küsimuste või ettepanekute korral kirjuta:
info@vaikuseminutid.ee

Kui tahad meie pakkumised ja uudised meilile tellida, siis tee seda siin.

Vaikuseminutite koolituste osas on lasteaedade ja koolide kontaktisikuks Kelli Püss – kelli@vaikuseminutid.ee

Vaikuseminutite koolitustellimuste ja haldussüsteemidega tegeleb meie koolitusspetsialist Kaja Kuuseok  kaja@vaikuseminutid.ee

Tuumikgrupi kontaktid:
Nelli Jung, eestvedaja – nelli@vaikuseminutid.ee
Edvard Ljulko, projektid, rahastus – edvard@vaikuseminutid.ee
Helena Väljaste, harjutuste sisu/mõju – helena@vaikuseminutid.ee
Kaia Köster, koolituste arendus kaia@vaikuseminutid.ee
Jannus Jaska, partnerlussuhted  jannus@vaikuseminutid.ee

MTÜ Vaikuseminutid
Registrikood 80379284
Pärna 2-38, Tartu, 50603
majandustegevusteade nr 143877
LHV a/a EE587700771001488361

Kui soovid meie sihtide teostumist toetada rahalise panusega, siis saad annetatud summalt soovi korral tagasi tulumaksu (kuulume tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja) – selleks märgi ülekannet tehes selgitusse oma isikukood, et saaksime annetuse deklareerida.

 

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo