VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Lühikesed harjutused toovad laste ellu rohkem teadlikkust ja tasakaalu. Neid saab teha igaüks.

Kontakt

Küsimuste või ettepanekute korral kirjuta:
info@vaikuseminutid.ee

Kui tahad meie uudiseid, inspiratsioonikilde ja eripakkumisi otse e-postkasti saada, siis anna märku siin.

Vaikuseminutite koolituste kokkuleppimisel on lasteaedade ja koolide kontaktisikuks Kelli Püss – kelli@vaikuseminutid.ee

Vaikuseminutite koolituste haldusega tegeleb Kaja Kuuseok  kaja@vaikuseminutid.ee

Tuumikgrupi kontaktid:
Nelli Jung, eestvedaja – nelli@vaikuseminutid.ee
Edvard Ljulko, projektid – edvard@vaikuseminutid.ee
Marika Ivandi, koostöö koolidega – marika@vaikuseminutid.ee
Kaia Köster, koolituste arendus ja vabatahtlikud – kaia@vaikuseminutid.ee
Jannus Jaska, partnerlussuhted, äriarendus  jannus@vaikuseminutid.ee

blue-pink-flower

Kas soovid toetada laste ellu heaolu loomist? Mugava ja soodsa võimaluse panustamiseks pakub annetuskeskkond “Ma armastan aidata”.

Saad annetatud summalt soovi korral tagasi tulumaksu, sest kuulume tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Tulumaksu tagasisaamiseks on vaja märkida oma isikukood, et saaksime annetuse deklareerida.

 

MTÜ Vaikuseminutid
Registrikood 80379284
Pärna 2-38, Tartu, 50603
majandustegevusteade nr 143877
LHV a/a EE587700771001488361

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo