VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Lühikesed harjutused toovad laste ellu rohkem teadlikkust ja tasakaalu. Neid saab teha igaüks.

Kontakt ja infokirjaga liitumine

Küsimuste või ettepanekute korral kirjuta:
info@vaikuseminutid.ee

Kui tahad meie uudiseid, inspiratsioonikilde ja eripakkumisi otse e-postkasti saada, siis anna märku siin.

Vaikuseminutite koolituste kokkuleppimise ja halduse kontaktisikuks on Christine Mööl – koolitused@vaikuseminutid.ee, 5155850.

Vaikuseminutite Tallinna koolitusruumide aadress on Suur-Karja 23. Täpsemat infot kohalejõudmise koha leiad SIIT:


Aktiivsetes vastutavates ja panustavates rollides on: 

Jannus Jaskapõhiline eestvedaja, sh partnerlussuhted ja digiarendus (ka MTÜ juhatuse liikme ja tegevjuhi roll) – jannus@vaikuseminutid.ee

Marika Ivandiuuringukoolide toetamine (ka MTÜ juhatuse liige) – marika@vaikuseminutid.ee

Nelli Jungarendustööde üldekspert, seoses sünnituspuhkusega nõustavas rollis (ka MTÜ juhatuse liige) – nelli@vaikuseminutid.ee

Lii Kaudne, noorteprogrammi arendus – lii@vaikuseminutid.ee

Kaia Köster, koolituste arenduse ja koolitajate areng – kaia@vaikuseminutid.ee

Helena Väljaste, harjutuste loome ja süvaõppe ekspert – helena@vaikuseminutid.ee

Christine Mööl, koolituste haldus ja müük– koolitused@vaikuseminutid.ee, 5155850


blue-pink-flower

Kas soovid toetada laste ellu heaolu loomist? Mugava ja soodsa võimaluse panustamiseks pakub annetuskeskkond “Ma armastan aidata”.

Saad annetatud summalt soovi korral tagasi tulumaksu, sest kuulume tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Tulumaksu tagasisaamiseks on vaja märkida oma isikukood, et saaksime annetuse deklareerida.

 

MTÜ Vaikuseminutid
Registrikood 80379284
Neitsikoopa tee 6, Taevaskoja küla, Põlva vald, 63229
majandustegevusteade nr 143877
Käibemaksukohustuslase registreerimisnumber: EE102086977
Arveldusarve LHV pangas: EE587700771001488361

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo