Vaikuseminutite harjutuste nutiÄPP

Tänapäeva inimeste – ja ka laste – jaoks on digipööre juba toimunud ja erinevad nutividinad on saanud paljude argielu osaks. Seepärast peame oluliseks pakkuda oma harjutusi keskkonnas, kus tähelepanu ja keskendatust hädasti vaja läheb. 

Äpp muudab audioharjutused ja tugiinfo lihtsalt kasutatavaks ja mugavalt juurdepääsetavaks igas elusituatsioonis: ühistranspordis või enne kontrolltööd, arvuti taga või kasvõi kaubanduskeskuses. Kui võtad oma nutitelefonis äpi kasutusele, siis on mõneminutline kosutuspaus sulle kättesaadav kõikjal.

Harjutamise mängulisemaks muutmine  ja kogukonna tugi soodustavad järjepidevat harjutamist ning suurendavad mõju.

Nutiäpiga saab:

– mugavalt kuulata audioharjutusi;
– pidada treeningpäevikut ning jälgida harjutuste mõju ajas;
– hoida sidet koolitusgrupi liikmetega koolitusprotsessi käigus;
– saada grupi tuge ja inspiratsiooni harjutamiseks;
– lisada meeldetuletajaid ning tellida inspireerivaid mõtteterasid;
– jälgida koolitusega seotud infovoogu ühes keskses kohas.

Mugavalt käepäraste harjutuste toel saad näiteks koondada oma tähelepanu, vähendada stressi või tulla mõtete ja emotsioonide saginast tagasi praegusesse hetke.

Kasuta ja naudi!

Androidi versioon:

Apple versioon: 

Aitäh SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile (vt projekti kohta siit) ja Hooandjatele (vt siit), kes aitasid nutiäpil teostuda!

Nutiäpp pakub olulist tuge ka Vaikuseminutite kursustel osalejatele, kes saavad ligipääsu rohkematele audioharjutustele.

Kas tahaksid kogeda ja õppida rohkem lühikesi harjutusi?

Meie Baaskursusel osaledes saab kogemuslikult tuttavaks mitmekesise tähelepanu ja meelerahu harjutuste komplektiga: 16 harjutust, mille hulgas on nii väikelastele sobivaid kui ka täiskasvanutele võimsaid avastusi pakkuvaid praktikaid. Kursusel osalejad saavad harjutused endale ka tekstiliste juhenditena, soovi korral trükitud käsiraamatutena (100+32 lk, kus lisaks harjutuste juhenditele ka nipinurgad jpm).


Vaata algavaid kursusi

Nutiäpi valmimist toetas: