VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele, õpetajatele, lapsevanematele.

Malle Rajangu

 

malle-portreeAmet: sisekoolitaja, inimesi väestava keskkonna ja tööprotesside kaaslooja

Kogemus: mul on 7 aastane kogemus sisekoolitajana, kuidas kujundada täiskasvanute õppeprotsessi nii, et see oleks kaasav ja kaasahaarav, inimeste individuaalsust arvestav, kiiret õppimist toetav, oskusi kinnistav ning seoseid loov.

Olulised ja sügavad kogemused isikliku arengu teekonnal olen saanud läbi vabastava hingamise, jooga, vägivallatu suhtlemise meetodi, Rännaku teraapia. Rakendan Teadliku Muutuse Kunsti kursuste I-II oskusi. Suurteks õpetajateks on minu lapsed.

Austan ja kasutan jätkuvalt teadliku hingamise ja tänulikkuse väge – läbi mille on igas päevas veelgi rohkem imesid.

Miks Vaikuseminutid? Vaikuseminutite harjutused on hea algus: praktilised oskused, mille kasutamine loob rahu, tasakaalu, selgust ja lihtsat heaolu. Sellises seisundis elamine-tegutsemine on rõõmu ja rahuldust pakkuv ning täis märkamisi.

Kogedes teadlikkust ja õppides seda (rohkem) kasutama, tekib mõistmine, et emotsionaalsed reaktsioonid ja mõtted ei pea olema automaatsed – me saame valida, olla oma elu kaasloojad ning seeläbi õnnelikumad.

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo