VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele õpetajatele, lapsevanematele.

Nelli Jung


Nelli-VM-koduleheleAmet:
 Vaikuseminutite eestvedaja, TÜ eetikakeskuse projektijuht, õpetajakoolituse lektor

Kogemus: Filosoofia MA, 5 aastat aktiivset tegutsemist haridusvaldkonnas, arendades ja koordineerides riiklikku väärtuskasvatuse programmi, sh osalemine riikliku õppekava ja pikaajalise haridusstrateegia koostamises; Teadliku Muutuse Kunsti kursuste I-III pikaajaline rakendamine; kolme lapse emaks olemine

Miks Vaikuseminutid? Kui lapsed on pinges, hajevil või stressis, siis nende tegelik võimekus ei avaldu. Keskendumisraskused ja meeleoluhäired puudutavad nüüdsel ajal pea kõiki. Sestap on vaja kasvatada oskusi, et hoolitseda enda heaolu ja tasakaalukuse eest. Kogemus näitab, et lapsed võtavad meie lühikesed keskendumisharjutused aja jooksul iseseisvasse kasutusse, et näiteks äreval või muidu emotsionaalsel hetkel end rahustada ja teha hoolivaid valikuid. Hästi praktiline viis, kuidas väärtused nagu iseseisvus, hoolivus ja vastutus saavad tegelikult jõustuda. Eriti tore on see, et vanus ei mängi rolli!

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
MAA
Heateo-SA_logo