Enesejuhtimisoskuste baaskursus ärevusega toimetulekuks

Ärevusega toimetulek teadveloleku lühiharjutuste abil

Kui soovid tähelepanu ja meelerahu harjutustest tõeliselt kasu saada, siis on Sul abi praktilisest väljaõppest ja mitmekesisest harjutuste komplektist. Seda pakub 2-osaline (online kursusena 4-osaline) Vaikuseminutite lühiharjutuste baaskurus, mis annab oskused harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks ja nende juhendamiseks laste ja noortega, et

• hoolitseda enda meelerahu ja parema enesetunde eest 
• häälestada lapsi õppimisele või uuele tegevusele
• toetada hoolivat suhtekeskkonda ja empaatiavõime arengut
• rahustada ärevaid lapsi, kui nad on murelikud või endast väljas
• arendada keskendumisvõimet, tähelepanelikkust õppimisel

Peagi algavad avatud kursused

Osalejate kogemusi

Kati:“Minu kogemus on, et need lühiharjutused on kuidagi jõukohased päeva ära paigutada, et järjekindlalt enda heaolu eest hoolitseda. Perearstina ja omades ka peret, majapidamist ja koera pole lihtne enda jaoks aega leida, aga päeva jooksul 3+3+5 minutit leiab kindlasti! Ja neil lühiharjutustel on tõesti väga hea efekt väsimuse ja stressi vähendamisel.”

 

Mariann:“Enne kursust lasin end negatiivsetel emotsioonidel väga pikalt mõjutada, situatsioonid jäid minusse ketrama. Nüüd teiste käitumine, sellest tekkivad emotsioonid ja ka enda emotsioonid enam ei dikteeri minu enesetunnet. Suudan palju rahulikumaks jääda ja oma mõtteid ise rohkem suunata.

Kursuse raames uurime kogemuslikult, millest sõltub tähelepanuvõime ja kuidas seda treenida? Kursusel osaleja saab enda kasutusse praktilised teadveloleku harjutused ja oskused harjutusi rakendada nii enda kui ka lapse tähelepanu hoidmise ehk keskendumise treenimiseks. 

Samuti harjutame tähelepanu teadlikku suunamist enesejuhtimise eesmärgil. Kursuse läbinul paranevad oskused emotsioonide ja mõttemustritega toimetulekul.

Baaskursust on pidanud kasulikuks õpetajad, emad-isad, tugispetsialistid ja paljud teised lastega tegelevad täiskasvanud! Pakume kõigile huvilistele avatud kursusi, mis koosnevad kahest koolituspäevast ja 3-kuisest isikliku praktika toest.

Sama kursuse online-versioon koosneb neljast kohtumisest ja isikliku praktika toest. Kursuselt saad olulise isikliku kogemuse, praktilised oskused, teadmised ja innustuse, et harjutusi tulemuslikult kasutama hakata.

Tatjana:“Tihti upume ära kohustustesse. Oleme olemas teiste jaoks ja oma vajadused jäävad märkamata. See kursus annab oskuse ja tunnetatud teadmise, kuidas olla enda jaoks olemas, ka väikeste hetkede jooksul.”

 

Maris:“Märkan kursuse lõpuks üsna suuri muudatusi. Õppisin stressiga paremini toime tulema. Olen palju rahulikum, nii pingelistes olukordades kui üleüldse. Varem oli mul uinumisega raskusi, nüüd on mu unekvaliteet paranenud.”  

Soovitame soojalt paar kolleegi või sõpra kursusele kaasa kutsuda, sest üheskoos on pärast märksa mõnusam ja tõhusam õpitut rakendama hakata.

NB! Telli sisekursus enda asutusse, kirjuta rainer@vaikuseminutid.ee

Vaikuseminutite lühiharjutuste baaskursuse õppekava leiad siit.

Leia endale sobiv kursus avalike kursuste kalendrist või telli kursus asutusse.

Kui tahad meie uute pakkumiste ja võimalustega alati kursis olla, siis telli meie uudised endale e-postkasti: