Tasuta koolitused lastevanematele

Enesekohaste oskuste õppe läbi tähelepanu ja meelerahu harjutuste, mille abil saab toetada nii iseenda kui lapse/noore rahunemist ja keskendumisvõimet.

Vaikuseminutid MTÜ pakub lastevanematele koolitusi, mis on rahastatud Haridus ja Teadusministeeriumi toetusmeetmest „Laste ja noorte vaimse tervise ning õppimise toetamine, kriisijärgsel ajal, lastevanemate teadlikkuse ja kompetentside tõstmise kaudu“.

Sihtgrupp: Koolitus on eelkõige suunatud keerulistes oludes perede lapsevanematele (paljulapselised, üksikvanemad, majanduslikes raskustes olevad pered).  Keerukused on näiteks ka digiõppest või ärevatest oludest tekkinud stress ja pinge, mida kursusel õpitavad oskused lahendada aitavad. 

Kohtade olemasolul on koolitusele oodatud kõik lapsevanemad, kes tunnevad, et laste vaimse tervise ja õppimise toetamise oskuste õppe teema on talle oluline ja vajalik.

Koolitusel õpitakse kogemuslikult:

🔷 tähelepanu ja meelerahu harjutusi,  mille abil saab toetada nii iseenda kui lapse/noore rahunemist ja keskendumisvõimet, samuti ennetada-leevendada pinget ja ärevust ning neist tingitud üleväsimust;
🔷 tehnikaid, mis aitavad piiravate mõttemustrite ja keeruliste emotsioonidega toime tulla ning tugevdada enda ja lapse/noore stressiga toimetuleku võimet;
🔷 nippe, kuidas  sisemiselt oravarattalt maha astuda ning olla kohal siin-ja-praegu, et tugevadada tasakaalukust ja rahulolu tunnet.

Kuidas koolitus Sind veel toetab, et õpitut kasutama hakata?

✅ osalejad saavad harjutuste käsiraamatu, milles on juhendid ja näpunäited, kuidas õpitut enda ja laste toetamiseks rakendada
✅ saad kasutada Vaikuminutite harjutuste äppi, et selle abil ise või koos lapsega harjutusi teha
✅ võimalus ühineda Vaikuseminutite kursuslaste arutelugrupiga veebis
✅ koolitustel osalejad on oodatud Vaikuseminutite kogukonna kohtumistele (tasuta, veebis)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.