VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele, õpetajatele, lapsevanematele.

Maris Warrior

Maris 2014Amet: muusikaõpetaja, Universaalse Rahu Tantsude õpetaja, rahvusvahelise pere laagri ‘Dervish Days’ algataja ja direktor Shotimaal

Kogemus: Koolieelne kasvatus ja psühholoogia TPÜ; arvukad täienduskoolitused nõustamise, muusikateraapia, sotsiaalhoolduse, hariduse alal; töötanud lastega, noortega ja täiskasvanutega nii hariduse kui ka sotsiaalhoolduse valdkonnas alates 1992 Eestis ja Shotimaal; kahe tütre ema; viimased paar aastat tegelenud ka ‘Juniper Programme’iga’ (Junior Peacekeepers – noorte rahuhariduse programm Shotimaa koolides); vabatahtlik töö mitmes heategevusorganisatsioonis.

Miks vaikuseminutid? Minu motivatsiooniks on muuta maailm paremaks, luua rahu iseendas ja tutvustada lastele meetodeid, kuidas paremini eluga ja iseendaga toime tulla, et õnnelik olla. Vaikuseminutid on üheks sammuks sel teel. See on praktiline ja kergesti äraõpitav meetod, mis aitab meil lõdvestuda ja saavutada tasakaalu üha kiirenevas maailmas ning on jõukohane igale eale ja tasemele.

E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
Toeta meie missiooni: MAA