Juba esimese poolaasta vältel sai Vaikuseminutite algatus suure au osaliseks, kui võitsime konkursi “Laste rõõm 2014″ (osa rahvusvahelisest projektist “Game Changers”). Žürii ja rahvas koos pidasid seda 85. ideest kõige olulisemaks, millega paljude laste elu rõõmsamaks muuta.

Meie ülekaalukas edumaa rahvahääletusel näitas, et ühiskonnas on millegi järgi tõeline ja vägagi tuntav vajadus. Me teostame unistust sellest, et lihtsad tähelepanu ja meelerahu harjutused oleksid paljude inimeste jaoks loomulik osa elust. Harjutuste kohta saab ülevaate siin ja ise proovida siin.

Vaata siit, mida me õpetajatele, lapsevanematele ja haridusasutustele pakume, et üheskoos laste heaolu suurendada!

Täname kõiki toetajaid ning haridusasutusi ja organisatsioone, kes on vaikuseminutite harjutuste vastu huvi tundnud ning väljendanud soovi saada selles kõiges meie poolset juhendamist.

Ülevaadet Vaikuseminutite algatusest saab lugeda siit.

Tulevastest pakkumistest ja uudistest on võimalik osa saada infolisti kaudu.

Meil on hea meel kogeda, et nii nagu me ise oleme Vaikuseminutite harjutused ja selle kasulikkuse äratundnud, on Vaikuseminuteid toetanud ja äratundnud paljud, emad ja isad, vanaemad ja vanaisad, õpetajad ja koolijuhid ning sõbradki. Täname kõiki, kes on meile kaasaelanud!