Vanemaharidus Perepesades koostöös Lapse Heaolu Arengukeskusega

Kohalike omavalitsustega koostöö oluline osa on lapsevanemate toetamine läbi oskuste õppe. Kui lapsevanem oskab enda stressi ja pingetega toime tulla, suudab olla lapse jaoks päriselt kohal, teda kuulata ja ka praktiliste tehnikate abil toetada, siis on laste vaimne tervis kodu ja haridusasutuse koostöös oluliselt paremini toetatud.

Sotsiaalministeeriumi strateegilise partnerluse projektist “Koostöös laste ja perede heaks” (partnerlus Lastekaitse Liidu jt osapooltega) kasvas välja tihedam koostöö Lapse Heaolu Arengukeskuse ja Perepesadega.

2023. aastal koolitasime Perepesade töötajaid ning sellest kogemusest kasvas välja süsteemne ja jätkusuutlik koostöö, mille raames oleme tänaseks viinud läbi kümme 2-päevast vanemluskoolitust erinevates piirkondades (Tartus, Elvas, Viljandis, Põltsamaal ja Türil) ja ühe 8-nädalase Teadveloleku kursuse lapsevanema isikliku heolu toetamiseks Tartus. Antud tegevustele on rahastuses õla alla pannud Sotsiaalministeerium ja kohalikud omavalitsused. Aitäh, et aitate hoolida ja kasvada!

Kui tunned huvi enda kohaliku omavalitsuse asutustes vanemahariduse programmi läbiviimise vastu, võta palun ühendust alloleva vormi kaudu.

Võta ühendust ja küsi lisainfot

Hidden

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kui soovid otse suhelda, kirjuta:  lii@vaikuseminutid.ee või helista +372 525 7253

Telli teadveloleku teemaliste artiklite ja kursuste uudiskiri!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.