Annetamistalgud 29. novembril

Sel aastal osaleb meie organisatsioon Annetamistalgutel. 29. novembril on üle-Eestiline heade tegude päev, mil kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks.

Kutsume üles toetama sel päeval MTÜ Vaikuseminutid tegevust, et praktiliste oskuste omandamine enda psühholoogilise heaolu toetamiseks oleks kättesaadavam veelgi rohkematele inimestele.  

Kuidas Sina saad panustada?

1. Tee annetus

Toeta Vaikuseminutite tegevust rahalise annetusega “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnas.

Mida Sinu annetus meie jaoks tähendab?

Sinu annetuse toel saame rohkematele lastele õpetada praktilisi oskusi, kuidas vähendada ja ennetada stressi, kurnatust ja ärevust. Saame viia Vaikuseminutite harjutused programmi “Heaolu loov kool ja lasteaed” raames ka nendesse Eesti koolidesse ja lasteaedadesse, kus programmis osalemine on seni takerdunud majanduslike raskuste taha.

2. Osale tasuta e-koolitusel

Malle Rajangu – teadveloleku oskuste koolitaja

Osale ise ning kutsu kolleege-sõpru talgupäeval osalema Vaikuseminutite tasuta lühikoolitusel “Kuidas Vaikuseminutite tähelepanu ja meelerahu lühiharjutused toetavad vaimset heaolu?” Nii saad kogeda tähelepanu ja meelerahu harjutusi enda vaimse heaolu toetamiseks ja aitad levida infol, et praktilised oskused, kuidas olla hoolivam enda ja teiste suhtes, on kättesaadavad ja õpitavad. Koolituselt saad kaasa ka mitu tõhusat nippi, kuidas isegi kiirel päeval oma heaolutunde eest hoolt kanda. 

Koolitust juhendab Malle Rajangu, kes on  teadveloleku oskuste koolitaja ja lahenduskeskne coach. Malle kireks on aidata inimestel ja meeskondadel läbi enesejuhtimisoskuste luua rohkem elu- ja töörõõmu ning rahulolu.

Registreeru koolitusele!

Koolitus toimub 29. novembril Zoom’i keskkonnas. 
Eesti keeles, kell 14.00-14.30. Registreeru
Inglise keeles, kell 15.00-15.30 Registreeru

Aitäh kõikidele annetajatele!