Teadveloleku töötuba ettevõtetele: Keskendumis-tehnikad tööl

Kas tunned, et keskendumine tööl muutub üha raskemaks? Hüplevad mõtted ja keerulised emotsioonid võivad muuta fookuse hoidmise keeruliseks, kuid see kursus aitab sul õppida tähelepanu teadlikku juhtimist ja praktilisi tehnikaid, mis parandavad keskendumisvõimet.

Kursuse eesmärk ja kasu osalejatele

Käesolev töötuba on kogemuslik ja osalejaid kaasav, keskendudes järgmistele küsimustele:

• Kuidas tähelepanu teadlik juhtimine aitab paremini keskenduda ning kuidas seda oskust praktiliselt treenida?
• Kuidas tulla toime hüplevate mõtete ja keeruliste emotsioonidega, mis fookuse hoidmise keeruliseks teevad?
• Kuidas võtta kiire tööpäeva jooksul kosutavaid mikropause, et oma sisemisi ressursse taastada ning ennetada tühjaks pigistatud sidruni tunnet tööpäeva lõpuks?

Sisu ja meetodid

Töötuba pakub osalejatele võimaluse kogeda mitmeid tõenduspõhiseid tähelepanu ja meelerahu lühitehnikaid, mida saab hiljem iseseisvalt edasi kasutada. 

Lisaks arutame ühiselt läbi, mis aitab neid tõhusaid tehnikaid ja põhimõtteid päriselt enda igapäevaellu integreerida, et tegutseda tulemuslikult väiksema pingega ja sealjuures rohkem töörõõmu tunda.

Eelised ja tulemused

Seniste kogemuste põhjal võib töötuba anda tõuke järgnevateks aruteludeks ühiste kokkulepete üle, mis toetavad keskendumist soodustavat töökultuuri ja -keskkonda. 

Osalejad saavad kaasa harjutused ja praktilised näpunäited, mida igapäevaselt kasutada enda heaolu eest hoolitsemiseks ja töö tulemuslikkuse parandamiseks.

Registreerimine ja info

Kestus: 1,5 tundi
Osalejate arv: pole piiratud
Asukoht: Võimalik nii ettevõttes kohapeal kui online koolitusena
Hind: 680 € + km

Saada päring:

Hidden

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vaikuseminutite teadveloleku kursustel osalenud tiimid:

Osalejate tagasiside

"Kursus on täis praktilist, mis võimaldab seda kogeda ja koheselt mõista, kas see on minu jaoks või mitte. Kursuse abil sain aru, et töötempo on kiire ainult minu enda peas. Võin seda muuta ning kõigil on see võimalus. Võime on meil kõigil olemas, kuid vahel ei julge me seda kasutada."
TRIIN
"Tööl on plaanis mindfulness praktikaid aktiivses kasutuses hoida, vähemalt meie grupis, loodetavasti ka koos teiste gruppidega, kes juba saavad perioodiliselt kokku ja arutavad, kuidas neil sellega läheb. Isiklikus elus jätkan igapäevaselt harjutuste tegemist, et kasvatada endas tähelepanu hoidmise muskleid ja empaatiat."
LARS
"Tänu kursusele oskan paremini teadvustada oma mõtteid ja hetke olukorda. Olen rohkem kohal ja suudan paremini stressi tekitajad tuvastada. Sain palju kasulikke tööriistu enda heaolu parandamiseks."
REIVO
"Väga praktiline, hoopis midagi muud kui tavapärane koolitus."
ELO

Kui soovid uurida teadveloleku kursuse või muus formaadis koolituse korraldamise võimaluste kohta, kirjuta jana@vaikuseminutid.ee

NB! Viime teadveloleku kursusi läbi ka inglise keeles. Rohkem infot saab lugeda SIIT.