Küsisime Vaikuseminutite 8-nädalasel teadveloleku kursusel osalenutelt, kuidas nad seda kursust iseloomustaksid ning toome teieni vastuseid:

Hea aeg iseendale ja võib olla nii alguseks kui jätkuks eneseavastamise teele.
See kursus andis hulga tööriistu endast paremaks arusaamiseks ja oma sisemaailma korrastamiseks. Kui muutun endast teadlikumaks, muutun teadlikumaks sellest, mis või kes mind ümbritseb ja mul on rohkem paindlikkust pidevalt muutuvates oludes toimetamiseks. Kindlasti suurendas see kursus mu paindlikkust ning oskust märgata erinevaid seoseid.
See kursus annab võimaluse liikuda lihtsuse ja vabaduse poole.
Kursus ja kogu kursuse periood oli põnevust ja üllatusi täis. Terviklik ja läbimõeldud programm andis teoreetilise ülevaate ja mitmekülgse praktilise kogemuse teadvelolekust. Erinevate harjutuste praktiseerimine aitas end sügavamalt tundma õppida, märgata, kuidas mõtted ja emotsioonid tekivad, on ja mööduvad. Mitte-teadlikult tegutsedes võivad isegi pisiasjad tekitada meeles ja kehas tormi. Teadlik olles suudab keeruliste olukordadega kergemini toime tulla või need lahenevad iseenesest. Vaikusehetkedes peitub võimas jõud!
Kursus õpetab enda ja maailmaga heas kontaktis olema ning aktsepteerima oma kogemust igal hetkel just sellisena, nagu see on. Sellest kasvab välja rahu, rõõm ja sisemine vabadus.
 gggg
butterflies-55052
 gggg
See kursus innustas mind aina enam ilu mu ümber märkama.
Pärast kursuse läbimist tunnetan palju paremini ennast, mille läbi saan töötada enda arendamisega tõhusamalt või hoopis aksepteerida heasoovlikult oma eripärasid ning kõige tähtsam tulem – minu kõrvale ja sisse mahub rohkem teisi inimesi.
 Lõppes kursus ja oli tunne, et lõpevad ka kolmapäeva õhtud. See kursus oli minule parim viis võtta aeg maha, vaadata endasse ja õppida toetatud keskkonnas märkama enda sees toimuvat ja seda juhtima.
Tänu sellele kursusele olen suutnud leida endas enam rahulikkust ning õppinud märkama end ümbritsevat ja hetki, milles viibin. Olen saavutanud parema kontakti iseendaga ning mind ümbritsev on muutnud palju rõõmsamaks ja värvilisemaks. Aitäh selle eest.

Kas soovid lugeda veel osalejate kirjeldusi kursuse mõju kohta? Vaata siia!

Või oled juba ära tundnud, et soovid ka enda ellu selliseid tulemusi?
Praktilise info ja registreerimisvõimaluse leiad siit.