Vaikuseminutite baaskursus õpetajale ja lapsevanemale

1.päev Millest sõltub tähelepanuvõime ja kuidas seda treenida?
Osaleja saab praktilised teadveloleku harjutused ja oskused harjutusi rakendada nii enda kui ka lapse tähelepanu hoidmise ehk keskendumise treenimiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

2.päev Tähelepanu teadlik suunamine enesejuhtimise eesmärgil.
Osaleja saab praktilised harjutused/oskused enesejuhtimisoskuse st emotsioonide ja mõttemustritega toimetulekuoskuse arendamise ja rakendamise toetamiseks. Online kursuse korral jaguneb materjal kahe päeva vahel.

Kui soovid tähelepanu ja meelerahu harjutustest tõeliselt kasu saada, siis on Sul abi praktilisest väljaõppest ja mitmekesisest harjutuste komplektist. Seda pakub kaheosaline (online kursusena neljaosalien) Vaikuseminutite baaskursus, mis annab oskused harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks laste ja noortega, et

• häälestada lapsi õppimisele või uuele tegevusele
• rahustada ärevaid lapsi, kui nad on murelikud või endast väljas
• arendada keskendumisvõimet, tähelepanelikkust õppimises
• toetada hoolivat suhtekeskkonda ja empaatiavõime arengut
• hoolitseda enda meelerahu ja parema enesetunde eest


Baaskursus on pidanud kasulikuks õpetajad, emad-isad, treenerid ja paljud teised lastega tegelevad täiskasvanud! Pakume kõigile huvilistele avatud kursuseid, mis koosnevad kahest koolituspäevast ja 3-kuisest isikliku praktika toest. Online kursus koosneb neljast online kohtumisest ja isikliku praktika toest. Kursuselt saad olulise isikliku kogemuse, praktilised oskused, teadmised ja innustuse, et harjutusi tulemuslikult kasutama hakata.

Baaskoolituse õppekava ja õppekorralduse leiad SIIT.

 

Tutvu koolituste kalendriga siin.

Soovitame soojalt paar kolleegi või muidu sõpra kaasa kutsuda, sest üheskoos on pärast märksa mõnusam ja tõhusam õpitut rakendama hakata.

NB! Kui soovid baaskursuse tellida enda asutuse meeskonnale, siis anna märku siin: vaikuseminutid.ee/baaskoolitus/
Tuleme teie juurde kohale. Soovi korral pakume koolituse kohaks ka enda ruume (Tallinn, Suur-Karja 23).

Kooli või lasteaia jaoks on parim variant baaskursuse korraldamine oma meeskonnale. Alustada võib ka tutvustusest! Vaata eri võimaluste kohta täpsemalt siit.

Vaikuseminutite baaskursust on oma piirkonna spetsialistidele pakkunud nt Tartu Hariduse Tugiteenuste Keskus, Hiiumaa Rajaleidja Keskus ja Põlva maavalitsus.

Lisainfo: koolitused@vaikuseminutid.ee


Vaata lühivideot (1:58) laste ja õpetaja kogemusest Vaikuseminutitega:


8-nädalane tugi isiklikule praktikale – teadveloleku kursus

Kas tahaksid keskenduda hoopis isiklikule elule ning avada tähelepanu ja meelerahu harjutuste potentsiaali enese heaks? Kasvatada kohalolu, selgust ja pingevaba tulemuslikkust? Kui jah, siis pakub sulle ilmselt huvi teadveloleku kursus.


Kui tahad meie uute pakkumiste ja võimalustega alati kursis olla, siis telli meie uudised endale e-postkasti.

young-1922401