Tänases pingelises maailmakriisis võib juhtuda, et meil on keeruline toime tulla oma emotsioonidega ja mõtetega. Praegusel ajal on aga eriti oluline hoida enda sisemist rahu ja vaimset tervist. Nii saame olla ka teistele rohkem toeks ning ei kaota end ärevusse või paanikasse. 

Koondasime selleks kokku Vaikuseminutite praktilised nõuanded ärevuse, stressi ja emotsioonidega toimetulekuks ning soovitame alustada oma päeva – koolipäeva, tööpäeva jne – sisemise rahu tugevdamisega. Rohkelt praktilisi nõuandeid leiad leheküljelt: https://vaikuseminutid.ee/praktiline-tugi-rahu-kasvatamiseks/

Omalt poolt anname kohe kaasa ka soovituse võtta igas päevas väikeseid HETKi, et tuua oma ellu rohkem tasakaalu ning meelerahu. 

Vaikuseminutid. HETK

Lisaks muudele materjalidele leiad ka video, milles psühholoog Helena Väljaste juhendab toimetulekut sõjast mõjutatud raskemate kogemustega (põhinedes hariduspsühholoogia professor K. Neffi teadustööl: oma kogemuse aktsepteerimine, inimlik ühendatus, heasoovlikkus enda suhtes ja laiemalt).

13. märtsil alustab ka 5-päevane juhendatud teekond “Ärevusest meelerahusse”, millega saad liituda Vaikuseminutite praktikute grupis, ning 19. märtsil alustab ärevusega toimetuleku kursus.

Lisainfo: 

Piret Maiberg-Nõu
kommunikatsioonijuht
5341 0009
MTÜ Vaikuseminutid