Meie suureks rõõmuks on Eestis palju inimesi, kes jagavad meie unistust, et oskused keskenduda ja meelerahu hoida jõuaks võimalikult paljude laste ja täiskasvanuteni. Täname kõiki teid, kes te ühel või teisel moel panustate Vaikuseminutite algatusse!

Kas ka sina tahaksid laste heaollu panustada?
Hea mugav võimalus meid toetada – annetuskeskkond “Ma armastan aidata”.
Meile tehtud annetustelt saad tulumaksu tagasi!

lapsed-banner

Täname südamest paljusid toetajaid ja panustajaid:

♦  Advokaadibürood Sirel & Partnerid, mille spetsialistid on meid pro bono nõustanud juriidilistes ja maksuküsimustes;
  Swedbanki nii lahkete jõulutoetuste eest kui annetuskeskkonna MAA toetamise eest;
♦  Telia Eesti kommunikatsioonimeeskonda
väärt abi eest sõnumi seadmise ja lühivideotega Hooandja kampaanias;
Kodanikuühiskonna Sihtkapitali, kelle toel oleme saanud teha olulisi arenguhüpeid;
OÜ Infovara, kes kogus oma juubeli puhul meile annetusi;
Heateo SA tiimi, kelle eestvedamisel saime NULA inkubaatorist suure arengutõuke ning jätkame koostööd “Ma armastan aidata” keskkonnas annetuste kogumisega;
♦  TV3’e ja Reach for Change’i meeskonda mitmekesise toestuse eest, millele on kaasa aidanud Kairi Birk, Annely Adermann, Annika Albert, Priit Leito, Luisa Rõivas, Ronnie Schmidt, Annica Johansson, Maria Modigh jpt.

Täname ka kõiki annetajaid, kes on Vaikuseminutite edenemisesse rahaliselt panustanud, nt Hooandjas või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnasMeie arveldusarve on avatud kõigile lahketele toetajatele – EE587700771001488361, MTÜ Vaikuseminutid. Saad annetatud summalt soovi korral tagasi tulumaksu, kui märgid ülekannet tehes selgitusse oma isikukoodi, et saaksime annetuse deklareerida.

Panustamine vabatahtliku tööga

Suur hulk inimesi panustab Vaikuseminutite algatuse edendamisesse vabatahtlikena. Suur tänu teile kõigile, et olete lahkelt jaganud oma aega, vaimujõudu, oskuseid, võimalusi ja vahendeid.

Kui Sinagi soovid meiega liituda, siis oled teretulnud kaasa aitama sellele, et saaksime ühiskonnas levitada oskusi psühholoogilise heaolu eest hoolitseda ja vaimse tervise probleeme ennetada. Kõige suuremat vajadust näeme foto- ja videotööde vallas ning kommunikatsiooni alal (sh artiklid, blogipostitused, ideed ja materjalid sotsiaalmeedias levitamiseks jne).