VAIKUSEMINUTID – tähelepanu ja meelerahu harjutused kõigile

Teadveloleku harjutuste tõhus ja teaduspõhine rakendamine kõigile lapse haridusega seotud osapooltele. Terviklikud arenguprogrammid noortele, õpetajatele, lapsevanematele.

Vaikuseminutite panus vaimse tervise vitamiinide kampaaniasse

Kasuta enda hüvanguks – ja jaga sõpradele! – praktilisi soovitusi, mida me vaimse tervise vitamiinide kampaania raames heasoovlikult lõime ja levitasime.

♦    Uudista ja jaga teadveloleku nippidega postreid:

–    suhetest “Kuidas kuulata ja olla suhetes rohkem kohal?
–   söömisest “Kuidas tuua söömise juurde enam teadlikkust?
–   unest “Kuidas saab oma und läbi teadveloleku parendada?
–   emotsionaalsest heaolust “Kuidas kasvatada head enesetunnet ja positiivsust?
–   liikumisest “Kasvata meelerahu ja rõõmu läbi teadlikku liiikumise!

♦   Keerulisel ja pingutusterohkel ajal enesehoidmisest jagas soovitusi teadveloleku koolitaja ja Vaikuseminutite tegevjuht Nelli Jung – loe artiklit “Mis on kurnatuse lehter, kuidas see toimib ja kes sellega seotud on?

♦   Positiivsete emotsioonide nädalal kutsusime kõiki panustama enda heasse enesetundesse, tehes igapäevaselt kaasa Vaikuseminutite harjutusi, mida teadveloleku koolitaja ja coach Malle Rajangu videotena juhendas. Need 7 lühivideot on nüüd ka Youtube’is – leia need siit!

♦    Teadveloleku koolitaja ja psühholoog Helena Väljaste viis läbi tasuta minikoolituse, kuidas tasakaalustada negatiivsuse poole kaldumist ja enda elus head võimendadaVaata seda siin!

Ole lahke osa saama ja jagama!

MTÜ Vaikuseminutid osales vaimse tervise kampaanias koos paljude teistega, et inspireerida inimesi raskel ajal enda vaimse heaolu eest hoolitsema. Kampaania korraldaja oli Peaasi.ee ning partneriteks ja kaasamõtlejateks olid: Eesti Tervisekassa, Tööandjate Keskliit, Tartu linn, Tallinn linn, Tervise arengu instituut, Sotsiaalministeerium, Haridus- ja Teadusministeerium, Rademar, Rahva Raamat, Terviserajad, Eesti Energia, Coop, TÜ Eesti geenivaramu, TÜ, TEDxTallinn, Valge Õhupall, Teeviit, Tagasi kooli, Heateenindus.ee, Baltic Restaurants Estonia AS, Transpordiamet, PÖFF, Just film, Jazzkaar, Tallinna Keskraamatukogu, Elisa, EASi turismiarenduskeskus, TÜ liikumislabor, PARE, Vaikuseminutid, Rohetiiger,  Eesti Kirjandusmuuseumi vanemteadur Liisi Laineste, Kene Vernik.


Information

This entry was posted on 22. aprill 2021 by .
E-mail: info@vaikuseminutid.ee Otsi Facebookist: Vaikuseminutid
MTÜ Vaikuseminutid Registrikood 80379284 Maj.tegevusteade 143877 EE587700771001488361
Toeta meie missiooni: MAA