28. novembril toimuvad Annetamistalgud.  Annetamistalgud on osa rahvusvahelisest heategevusliikumisest Giving Tuesday, mis sai alguse 2012. aastal USA-s vastukaaluks ostuhulluse päevale mustale reedele. Heade tegude päeva peetakse 90 riigis. Ka sellel aastal osaleb Vaikuseminutid Annetamistalgutel ning sellega seoses on meil sulle kaks üleskutset.

  1. Toeta Vaikuseminutite tegevust rahalise annetusega “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnas: https://bit.ly/maarmastanaidata23 
  2. Osale ise ning kutsu kolleege-sõpru 28. novembril talgupäeval osalema Vaikuseminutite tasuta lühikoolitusel “Vaimse heaolu 3 nippi” registreeru: https://bit.ly/vaimseheaolu3nippi

Nii saad vahetult kogeda tõenduspõhiseid tähelepanu ja meelerahu harjutusi enda vaimse heaolu toetamiseks. 

Väga oluline suund Vaikuseminutite tegevuses on koolide ja lasteaedade õpetajate koolitamine “Heaolu loov kool ja lasteaed” programmi raames.

Õpetaja oskus enda heaolu toetada mõjutab tugevalt ka laste heaolu. Õpetajad saavad ka väljaõppe, kuidas tähelepanu ja meelerahu harjutusi lastega läbi viia. Nii saavad lapsed psühholoogilise heaolu oskusi ka iseseisvalt kasutama hakata.

Iga laps ja iga annetus on väärtuslik. Sinu panuse tulemusena on õpetajatel parem õpetada ja lastel parem õppida. Aitäh!  

Kui tahad õppida, kuidas teadveloleku pause endagi ellu tuua, siis praktilised tehnikad ja toe nende rakendamiseks saad Vaikusminutite koolitustelt, mille leiad SIIT.