Sügav kummardus ja siiras tänu kõikidele heategijatele, kes 28. novembril Annetamistalgute päeval meid toetasid! Tänu teie heldetele annetustele koos Swedbanki panusega, kogusime kokku 2694 eurot, mis aitab meil jätkata olulist tööd laste ja õpetajate heaolu nimel.

Teie lahkus tõi meie heategevuskampaaniale sooja ja helge sära ning see on tõeliselt südantsoojendav. Teie panus annab meile jõudu ja inspiratsiooni jätkata olulise eesmärgi suunas – viia “Heaolu loov kool ja lasteaed” programm, mis põhineb tõenduspõhisel lähenemisel, paljudesse koolidesse.

Teie toetuse tulemusena saame pakkuda õpetajatele vahendeid ja ressursse, mis muudavad nende igapäevase töö tõhusamaks ja rõõmsamaks. Paremad tingimused õpetamiseks tähendavad ka paremaid õpitingimusi lastele. Teie annetuste abil saame panustada laste heaolusse, pakkudes neile võimalusi õppida, kasvada ja areneda positiivses ja toetavas keskkonnas.

Oleme tänulikud igaühele, kes võttis hetke, et olla osa sellest imelisest algatusest. Teie toetus ei ole mitte ainult rahaline panus, vaid ka südamlik kinnitus sellest, et hoolite õpetajatest, lastest ja nende tulevikust. Koos saavutame rohkem, ja teie annetus on tõendiks sellest, kui võimsad võime olla, kui ühendame jõud hea eesmärgi nimel.

Annetada saad Ma armastan aidata keskkonnas aasta läbi.

Kui tahad õppida, kuidas teadveloleku pause endagi ellu tuua, siis praktilised tehnikad ja toe nende rakendamiseks saad Vaikusminutite koolitustelt, mille leiad SIIT.